Aktualności

17 07.2018

OFERTA PRACY - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

logo średnie

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Budowa i zarządzanie kanałami sprzedaży (aktywne pozyskiwanie klientów i dystrybutorów),
• Utrzymywanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami (kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny),
• Opracowywanie i wdrażanie planów sprzedażowych,
• Przygotowywanie ofert i prezentacji oraz przedstawianie ich klientom,
• Budowanie silnej pozycji firmy na rynku,
• Współpracę z działem marketingu i realizacji firmy.

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w sprzedaży oraz w kontakcie z klientem biznesowym,
• Samodzielność, odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów,
• Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz negocjacji,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Mile widziane doświadczenie i kontakty w branży fit out & furnishing.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjny system wynagrodzenia,
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• Realny wpływ na rozwój firmy,
• Duża samodzielność i niezależność,
• Ciekawa i pełna wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślij nam swoje CV na adres: info@wertykalni.pl.

Dane kontaktowe

ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00

Kontakt:
+48 513 168 559

INFORMACJE

  • 4 Nature System
  • Zielone ściany z żywych roślin
  • Zielone ściany z mchu
  • Badania i rozwój

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego