Aktualności

30 01.2018

OFERTA PRACY

logo średnie

Stanowisko: Montażysta/technik zaangażowany w rozwój produktu

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko montażysty/technika, który będzie realizował projekty zielonych ścian (planowanie, zaopatrzenie, realizacja), jak również czynnie zaangażuje się w prace B+R nad rozwojem nowych produktów w branży zielonych ścian.

Wymagania:

  • zaawansowane umiejętności techniczne,
  • czynne prawo jazdy kat. B (w tym umiejętność prowadzenia auta dostawczego z przyczepą),
  • wprawa w posługiwaniu się elektronarzędziami,
  • samodzielność w organizacji pracy oraz realizacji zleceń w terminie,
  • umiejętność planowania i pracy pod presją czasu,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane zamiłowanie do majsterkowania lub umiejętności związane z meblarstwem/stolarstwem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w zespole wdrażającym innowacyjny projekt badawczo-rozwojowy,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych klientów,
  • możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

CV prosimy składać na adres:

info@wertykalni.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00

Kontakt:
+48 513 168 559

INFORMACJE

  • 4 Nature System
  • Zielone ściany z żywych roślin
  • Zielone ściany z mchu
  • Badania i rozwój

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego