Aktualności

15 05.2018

OFERTA PRACY - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

logo średnie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:
• aktywne tworzenie i utrzymywanie relacji handlowych Klientem
• rozwijanie sieci sprzedaży
• generowanie zamówień, przygotowanie ofert
• regularne i profesjonalne wizyty handlowe
• dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
• planowanie i realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedażowych
• raportowanie z wyników swojej działalności, pozyskanych informacji rynkowych
• ścisła współpraca z zespołem

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży architektonicznej, nieruchomości komercyjnych lub pokrewnej
• wysoka kultura osobista
• zaangażowanie i silna motywacja wewnętrzna, bardzo dobra organizacja pracy
• pozytywne nastawienie do pracy i Klienta, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań a nie problemów
• umiejętność pracy zespołowej
• znajomość języka angielskiego będzie atutem
• czynne prawo jazdy kat.B, kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
• dogodne warunki współpracy
• szkolenia, wsparcie doświadczonego zespołu
- współpraca z prestiżowym klientem
- możliwość kształtowania innowacyjnych produktów we współpracy z zespołem ds. badań i rozwoju

Wyślij nam swoje CV oraz pomysły na promocję naszych produktów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dane kontaktowe

ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00

Kontakt:
+48 513 168 559

INFORMACJE

  • 4 Nature System
  • Zielone ściany z żywych roślin
  • Zielone ściany z mchu
  • Badania i rozwój

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego