Pionowe ogrody wertykalne FLOWAY | MECH LEŚNY
Ogrody wertykalne stanowią niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny. Pionowe ogrody umieszczane są na specjalnej konstrukcji wyposażonej w system automatycznego nawadniania oraz system doświetlania. Tłumią hałas i poprawiają jakość powietrza.
16969
page-template-default,page,page-id-16969,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

MECH LEŚNY

ZIELONE ŚCIANY Z MCHU

MECH LEŚNY

Ściany z mchu leśnego to ekskluzywne rozwiązanie do wnętrz dla osób szukających tworzywa roślinnego nie wymagającego żadnej pielęgnacji, nawadniania czy oświetlenia. Tworzymy zarówno pełnowymiarowe ściany, jak i małe elementy takie jak obrazy czy logo firmy. Każdy panel z mchem wykonujemy ręcznie na wymiar, dzięki czemu możemy podjąć się zarówno standardowych jak i nietypowych zleceń, które zawsze są niepowtarzalne i wykonane z największą dbałością o szczegóły. Dzięki procesowi stabilizacji mech przetrwa w niezmienionej formie przez wiele lat i będzie stanowił oryginalny akcent Twojego domu, biura czy lokalu.

Nasze kompozycje projektujemy indywidualnie, dlatego są jak szyte na miarę, aby wpasować się w Twoją wyjątkową przestrzeń.

Zalety naszego rozwiązania:

  • nieskończone możliwości aranżacji na wymiar
  • nie wymaga pielęgnacji
  • brak konieczności oświetlenia
  • trwałość przez wiele lat
  • 100% ręczne wykonanie
  • materiał antystatyczny
  • naturalny
  • bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Nasze panele wykonujemy zawsze ze świeżego materiału, a dla urozmaicenia kompozycji można wpleść stabilizowane paprocie i trawy. Dla utrzymania dobrej kondycji mchu leśnego należy zapewnić  mu 40-80% wilgotności powietrza.

Mech stabilizowany jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt oraz odporny na pleśń, grzyby i ataki  owadów.

Mchu leśnego nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz klimatyzacji czy grzejników. Nie należy go podlewać, spryskiwać wodą, substancjami zapachowymi ani nawozami.

Panele z mchem leśnym montuje się bezpośrednio do ściany lub do przygotowanej wcześniej podkonstrukcję drewnianą lub metalową.

Masz już swój pomysł? Możliwości są nieograniczone! Skontaktuj się z nami.

Zobacz nasze realizacje i zmień swoje otoczenie!