Pionowe ogrody wertykalne FLOWAY | NA WYMIAR
Ogrody wertykalne stanowią niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny. Pionowe ogrody umieszczane są na specjalnej konstrukcji wyposażonej w system automatycznego nawadniania oraz system doświetlania. Tłumią hałas i poprawiają jakość powietrza.
16946
page-template-default,page,page-id-16946,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

NA WYMIAR

ZIELONE ŚCIANY Z ŻYWYCH ROŚLIN

NA WYMIAR

Oferujemy kompleksową realizację ogrodów wertykalnych na wymiar z możliwością wykończenia w charakterze Twojego wnętrza. Zachwyć gości unikalnym klimatem i zadbaj o jakość powietrza w Twoim apartamencie, foyer, restauracji czy SPA.

Zalety naszego rozwiązania:

  • nieskończone możliwości aranżacji na wymiar
  • automatyczny system nawadniania
  • obieg otwarty lub zamknięty
  • możliwość doboru ramy
  • możliwość montażu oświetlenia
  • sprawdzone gatunki roślin

Stosujemy technologie dobrane pod indywidualne potrzeby użytkownika oraz lokalizację, a dzięki elastyczności systemu mamy nieskończone możliwości aranżacji ogrodu wertykalnego dowolnych rozmiarów w każdym wnętrzu.

W przypadku utrudnionego dostępu do naturalnego światła oferujemy profesjonalne oświetlenie asymilacyjne dla roślin, które zapewni optymalne warunki do wzrostu, dzięki czemu ogród wertykalny będzie cieszył swoim pięknem przez wiele lat.  Rośliny sadzimy w syntetycznych kieszeniach minimalizujących negatywne procesy biologiczne w otoczeniu zieleni, co pozwala na dużą różnorodność doborze gatunków, z możliwością urozmaicania kompozycji roślinami sezonowo kwitnącymi.

Na zewnątrz proponujemy ogrody wertykalne sezonowe, które sprawdzą się na elewacji budynku, tarasie, balkonie, czy też na wolnostojącej konstrukcji.

Zobacz nasze realizacje i zmień swoje otoczenie!