O nas


 

Jestem architektem krajobrazu. Od 2009 roku prowadzę pracownię architektury krajobrazu – Castanea, gdzie projektowałam ogrody obserwując jednocześnie malejącą ilość przestrzeni przeznaczaną na zieleń. Wierzę, iż roślinność potrafi niezwykle pozytywnie oddziaływać na poprawę naszego samopoczucia i nastroju, jak też niebywale podnieść estetykę wnętrza budynku czy ogrodu. Dlatego też stworzyłam dział Wertykalni.pl. gdzie proponuję rozwiązania pozwalające wprowadzić roślinność tam, gdzie teoretycznie nie ma dla niej miejsca.

Pracownia powstała z zamiłowania do natury oraz do zmian – zmian otoczenia na bardziej przyjazne, harmonijne i komfortowe. Wprowadzając tkankę roślinną w postaci ogrodów wertykalnych – zielonych ścian w miejsca, gdzie możliwości tradycyjnej aranżacji zieleni są ograniczone, przestrzenie zyskują nowy wymiar stając się stylowe, designerskie i ekologiczne. Przy minimum przestrzeni możemy uzyskać niesamowite efekty.

Tylko żywe rośliny, są w stanie dostarczyć nam tlen, nawilżyć i oczyścić powietrze. To jest ich zdecydowana przewaga nad wszystkimi innymi elementami wystroju przestrzeni, o czym niejednokrotnie zapominamy. Rośliny redukują stres – a więc poza walorami estetycznymi pełnią funkcje terapeutyczne, wpływając pozytywnie na nasze życie, a badania naukowe dowodzą, iż żyjąc w otoczeniu zieleni jesteśmy szczęśliwsi.

Aranżacje ogrodów wertykalnych dopasowujemy do danego miejsca, jak też jego użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne pomysły, w tym gotowe produkty z linii 4Nature Smart oraz pionowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb do wnętrz biurowych, mieszkalnych, jak też do ogrodu, na taras czy balkon.

Serdecznie zapraszam

Beata Dziedzic

beata dziedzic

 

 

 

Dane kontaktowe


ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 513 168 559

 

INFORMACJE


  • 4 Nature System
  • Zielone ściany z żywych roślin
  • Zielone ściany z mchu
  • Badania i rozwój

Zaufali Nam


 

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
logo
matex
muzeum powstawnia warszawskiego