Pionowe ogrody wertykalne FLOWAY | O nas
Ogrody wertykalne stanowią niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny. Pionowe ogrody umieszczane są na specjalnej konstrukcji wyposażonej w system automatycznego nawadniania oraz system doświetlania. Tłumią hałas i poprawiają jakość powietrza.
15391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15391,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

O nas

Jestem architektem krajobrazu. Od 2009 roku prowadzę pracownię architektury krajobrazu – Castanea, gdzie projektowałam ogrody obserwując jednocześnie malejącą ilość przestrzeni przeznaczaną na zieleń. Wierzę, iż roślinność potrafi niezwykle pozytywnie oddziaływać na poprawę naszego samopoczucia i nastroju, jak też niebywale podnieść estetykę wnętrza budynku czy ogrodu. Dlatego też stworzyłam dział Wertykalni.pl. gdzie proponuję rozwiązania pozwalające wprowadzić roślinność tam, gdzie teoretycznie nie ma dla niej miejsca.

Pracownia powstała z zamiłowania do natury oraz do zmian – zmian otoczenia na bardziej przyjazne, harmonijne i komfortowe. Wprowadzając tkankę roślinną w postaci ogrodów wertykalnych – zielonych ścian w miejsca, gdzie możliwości tradycyjnej aranżacji zieleni są ograniczone, przestrzenie zyskują nowy wymiar stając się stylowe, designerskie i ekologiczne. Przy minimum przestrzeni możemy uzyskać niesamowite efekty.

Tylko żywe rośliny, są w stanie dostarczyć nam tlen, nawilżyć i oczyścić powietrze. To jest ich zdecydowana przewaga nad wszystkimi innymi elementami wystroju przestrzeni, o czym niejednokrotnie zapominamy. Rośliny redukują stres – a więc poza walorami estetycznymi pełnią funkcje terapeutyczne, wpływając pozytywnie na nasze życie, a badania naukowe dowodzą, iż żyjąc w otoczeniu zieleni jesteśmy szczęśliwsi.

Aranżacje ogrodów wertykalnych dopasowujemy do danego miejsca, jak też jego użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne pomysły, w tym gotowe produkty z linii Floway oraz pionowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb do wnętrz biurowych, mieszkalnych, jak też do ogrodu, na taras czy balkon.

Serdecznie zapraszam

Beata Dziedzic