Pionowe ogrody wertykalne FLOWAY | ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE
Ogrody wertykalne stanowią niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny. Pionowe ogrody umieszczane są na specjalnej konstrukcji wyposażonej w system automatycznego nawadniania oraz system doświetlania. Tłumią hałas i poprawiają jakość powietrza.
17091
page-template-default,page,page-id-17091,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE

ZIELONE ŚCIANY Z ŻYWYCH ROŚLIN

ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE

W ofercie posiadamy też rozwiązania nietypowe i dopasowane do wybranych przestrzeni, zarówno prywatnych jak i komercyjnych – do wnętrz. System ten oparty jest na przygotowanej indywidualnie konstrukcji – dopasowanej do rozmiarów danej ściany, wraz z elementami nawadniającymi, matami z kieszeniami dla roślin oraz specjalnymi do tego typu rozwiązań przyłączami. Takie ściany mogą funkcjonować w obiegu wody zamkniętym lub być podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej.

 

Wystarczy wskazać miejsce, wybrać rośliny z naszą pomocą i cieszyć się naturalnym oddechem wśród żywej zieleni.

 

Wykonujemy również opracowania koncepcyjne jak i projekty wykonawcze różnego rodzaju obiektów związanych z roślinnymi systemami wertykalnymi. Dzięki współpracy zespołu doświadczonych projektantów różnych branż możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania oraz nowatorskie pomysły.

 

Zobacz nasze realizacje i zmień swoje otoczenie!