Ogrody wertykalne FLOWAY | Zielone ściany – pionowe ogrody wertykalne
Pionowe ogrody wertykalne, inaczej zielone ściany wprowadzają roślinność tam, gdzie teoretycznie nie ma dla niej miejsca. Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją dopasowując rośliny do danego miejsca, jak też jego użytkowników.
15410
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15410,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Zielone ściany – pionowe ogrody wertykalne

Zajmujemy się projektowaniem zielonych ścian i ogrodów wertykalnych. Wprowadzamy roślinność tam, gdzie teoretycznie nie ma dla niej miejsca.

Zielone ściany

Zielone ściany to swoisty wertykalny ogród, umieszczony na specjalnej konstrukcji, wyposażony w system automatycznego nawadniania oraz system doświetlania. Zielona ściana stanowi niezwykle efektowny i nowoczesny element dekoracyjny. Pionowe ogrody mogą mieć różne rozmiary i kształty, są łatwe w pielęgnacji, a zastosowanie odpowiednich gatunków roślin, w różnych zestawach, daje szerokie możliwości aranżacyjne. Zielone ściany to nie tylko efekt wizualny, ale również doskonały sposób na poprawienie jakości powietrza we wnętrzu i stworzenie szczególnego mikroklimatu. Ogrody wertykalne ponadto tłumią hałas, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element podziału przestrzeni.

Ogrody wertykalne – pionowe ogrody

Wprowadzając tkankę roślinną w postaci ogrodów wertykalnych w miejsca, gdzie możliwości tradycyjnej aranżacji zieleni są ograniczone, przestrzenie zyskują nowy wymiar stając się stylowe, designerskie i ekologiczne. Już przy minimum przestrzeni możemy uzyskać niesamowite efekty. Zielone ściany stanowią spektakularny element wystroju oraz tworzą szczególny mikroklimat. Pionowe ogrody są wyrazem ekologicznego podejścia do codziennej egzystencji i naszego dążenia do życia „bliżej natury”.

Dzięki swojej pionowej konstrukcji, zielone ściany pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniach, którym nadają nowoczesny design, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny i dekoracyjny. Wykorzystując technologię zielonej ściany możemy w pełni cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą „towarzystwo roślin” przez cały rok i niemal w każdej przestrzeni.

Aranżacje ogrodów wertykalnych dopasowujemy do danego miejsca, jak też jego użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne pomysły, w tym gotowe produkty z linii Floway oraz pionowe ogrody dostosowane do indywidualnych potrzeb do wnętrz biurowych, mieszkalnych, jak też do ogrodu, na taras czy balkon.

INNOWACYJNE MOBILNE MODUŁY Z WBUDOWANYM SYSTEMEM OGRODU WERTYKALNEGO

Informujemy o rozpoczęciu realizacji projektu „Innowacyjne mobilne moduły z wbudowanym systemem ogrodu wertykalnego”, który powstanie w ramach projektu finansowanego przez PARP, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.