Połączenie zaawansowanej technologii z naturą

4Nature System zawarty w Systemie Meblowym

Your Health
is our Technology

duże logo

 

Aktualności


 

23 11.2018

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC)

Dołączyliśmy do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

 

Stowarzyszenie PLGBC to największa organizacja promująca zielone budownictwo i zrównoważony rozwój w Polsce, która została zawiązana przez Agnes Vorbrodt i Rafała Schurmę w 2008 roku. Do zadań PLGBC zalicza się m.in. przyczynianie się do wzrostu świadomości, dostarczanie informacji i ułatwianie dostępu do wiedzy dotyczącej green building oraz wzmocnienie fundamentów budownictwa zrównoważonego w Polsce. PLGBC jest orędownikiem stworzenia ekologicznie zorientowanej polityki budowlanej, łącząc głosy profesjonalistów, organizacji oraz firm, którym bliska jest idea zrównoważonego rozwoju.

 

Przez udział w licznych koalicjach międzynarodowych, opracowywanie raportów, czy organizację konferencji i szkoleń, PLGBC chce szerzyć świadomość istoty zielonego budownictwa w Polsce. Zrzesza świadome firmy i instytucje oraz wybitnych ekspertów, działając odpowiedzialnie dla dobra nas wszystkich. Zielone budownictwo ma bezpośredni wpływ zarówno na kształt tkanki miejskiej, jak również zdrowie ludzi. Przedstawiciele i członkowie Stowarzyszenia wierzą, że ich wysiłki ułatwią przekształcenie strefy zabudowy w taką, która jest efektywna, energooszczędna i środowiskowo odpowiedzialna.

 

Bardzo się cieszymy, że jako członkowie PLGBC będziemy mieli możliwość uczestnictwa w pracach Stowarzyszenia, realizacji jego celów i popularyzowania informacji związanych z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w zielonym budownictwie.

 

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia na stronie: www.plgbc.org.pl

 

 


powrót ››


 

Dane kontaktowe


ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

+48 513 168 559

 

Zaufali Nam


 

kimisushi
tetris logo
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
logo
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska