Połączenie zaawansowanej technologii z naturą

4Nature System zawarty w Systemie Meblowym

Your Health
is our Technology

duże logo

 

Aktualności


 

17 12.2018

Piszą o nas w BIZNES meble.pl!

Piszą o nas w BIZNES meble.pl

Ku naszej nieskrywanej radości, w miesięczniku BIZNES meble.pl ukazał się obszerny artykuł na temat dekoracji biur przy użyciu zieleni: http://www.wydawnictwo.meble.pl/gfx/e-wydanie/biznes-meble-pl-10-2018/34/. W roli głównej bohaterki tekstu pióra Arkadiusza Kaczanowskiego wystąpiła Beata Dziedzic - współwłaścicielka 4Nature - System Wertykalni i ekspertka od zielonych ścian.

Z artykułu dowiecie się więcej na temat naszego pomysłu na integrację roślin, stolarki i rozwiązań z branży IT oraz poznacie najbliższe plany rozszerzenia naszej działalności na obszar branży meblowej (co nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromne wsparcie, jakie otrzymaliśmy w związku z unijnym programem WoodInn). Już od dawna nosiliśmy się z zamiarem wprowadzenia na rynek innowacyjnych mebli biurowych z wbudowanym systemem ogrodu wertykalnego. Cieszymy się, że będzie to możliwe, i że nasz projekt już na tak wczesnym etapie zwrócił na siebie uwagę mediów.

Serdecznie zachęcamy do uważnej lektury nie tylko tekstu poświęconego wprowadzaniu natury do biur przez 4Nature System - Wertykalni, ale całego miesięcznika – odnajdziecie tam wiele interesujących treści!

 


powrót ››


 

Dane kontaktowe


ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

+48 513 168 559

 

Zaufali Nam


 

kimisushi
tetris logo
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
logo
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska