Połączenie zaawansowanej technologii z naturą

4Nature System zawarty w Systemie Meblowym

duże logo

 

O nas


 

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, który wierzy w dobroczynny wpływ natury, wspartej najnowszą technologią, na człowieka i jego otoczenie. Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji zielonych ścian z roślin oraz mchów. Nasze rozwiązania cenione są za wysoką jakość wykonania, niezawodność rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zrealizowaliśmy ponad 600 m wertykalnych ogrodów, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Opracowujemy nasze produkty razem z najlepszej klasy specjalistami z dziedziny ergonomii pracy, designu, optymalnej uprawy roślin. W wyniku współpracy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego i Instytutem Ogrodnictwa stworzyliśmy, pierwszy tego typu w Polsce, autorski system modułowych ogrodów wertykalnych 4Nature System, który jest bazą naszych zielonych produktów.

Aktualnie współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Budownictwa Ekologicznego i Politechniką Śląską nad optymalizacją rozwiązań z udziałem roślinności w przestrzeniach komercyjnych i stworzeniem innowacyjnych zielonych mebli biurowych na bazie 4Nature System i inteligentnego systemu sterowania ICT.
Naszą misją jest przybliżanie człowieka do natury za pomocą zaawansowanej technologii, niezawodnych rozwiązań i dobrego designu. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being - wpływamy na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Serdecznie zapraszamy.

Beata Dziedzic

beata dziedzic

 

 

 

Dane kontaktowe


ul. Radziwie 5 lok. 267
01-164 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 513 168 559

 

INFORMACJE


  • 4 Nature System
  • Zielone ściany z żywych roślin
  • Zielone ściany z mchu
  • Badania i rozwój

Zaufali Nam


 

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
logo
matex
muzeum powstawnia warszawskiego